510DX158M025ER2D Vishay Sprague CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
510DX158M025ER2D
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL
RoHs olek:
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
97 mOhm @ 120Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.295" (7.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.575" (40.00mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 125°C
Mahtuvus :
1500µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
25V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
3.009A @ 40kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
2.049A @ 120Hz
seeria :
510DX
Suurus/Mõõdud :
0.630" Dia (16.00mm)
Takistus :
40 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 125°C