510DX107M035CC4D Vishay Sprague CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
510DX107M035CC4D
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
RoHs olek:
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
1.326 Ohm @ 120Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.197" (5.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.630" (16.00mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 125°C
Mahtuvus :
100µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
35V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
421mA @ 40kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
281mA @ 120Hz
seeria :
510DX
Suurus/Mõõdud :
0.394" Dia (10.00mm)
Takistus :
534 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 125°C