510DX126M063CC5D Vishay Sprague CAP ALUM 12UF 20% 63V RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
510DX126M063CC5D
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 12UF 20% 63V RADIAL
Juhtmete vahe :
0.197" (5.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.630" (16.00mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 125°C
Mahtuvus :
12µF
Pinge – nimiväärtus :
63V
Suurus/Mõõdud :
0.394" Dia (10.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 125°C