510DX108M050ER2D Vishay Sprague CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
510DX108M050ER2D
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
RoHs olek:
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
119 mOhm @ 120Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.295" (7.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.575" (40.00mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 125°C
Mahtuvus :
1000µF
Pinge – nimiväärtus :
50V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
2.883A @ 40kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
1.847A @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
0.630" Dia (16.00mm)
Takistus :
44 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 125°C