510DX157M035CD2D Vishay Sprague CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
510DX157M035CD2D
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 125°C
Mahtuvus :
150µF
Pinge – nimiväärtus :
35V
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 125°C