EMLA500ADA470MHA0G United Chemi-Con CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
Kondensaatorid
Tootja number:
EMLA500ADA470MHA0G
Kirjeldus:
CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
Kõrgus – istuv (max) :
0.406" (10.30mm)
Lifetime@Temp. :
3000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
47µF
Pinge – nimiväärtus :
50V
Pinnapealse mäe maa suurus :
0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
350mA @ 100kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
140mA @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
0.315" Dia (8.00mm)
Takistus :
340 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C