EMLA500ADA470MF80G United Chemi-Con CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
Kondensaatorid
Tootja number:
EMLA500ADA470MF80G
Kirjeldus:
CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
0.315" (8.00mm)
Lifetime@Temp. :
3000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
47µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - SMD
Pakendamine :
Digi-Reel®
Pinge – nimiväärtus :
50V
Pinnapealse mäe maa suurus :
0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
100mA @ 100kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
40mA @ 120Hz
seeria :
Alchip™- MLA
Suurus/Mõõdud :
0.248" Dia (6.30mm)
Takistus :
1.6 Ohms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C