EMLA500ADA330MF80G United Chemi-Con CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD
Kondensaatorid
Tootja number:
EMLA500ADA330MF80G
Kirjeldus:
CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD
Kõrgus – istuv (max) :
0.315" (8.00mm)
Lifetime@Temp. :
3000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
33µF
Pinge – nimiväärtus :
50V
Pinnapealse mäe maa suurus :
0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
100mA @ 100kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
40mA @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
0.248" Dia (6.30mm)
Takistus :
1.6 Ohms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C