EMLA500ADA220MF61G United Chemi-Con CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD
Kondensaatorid
Tootja number:
EMLA500ADA220MF61G
Kirjeldus:
CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD
Kõrgus – istuv (max) :
0.240" (6.10mm)
Lifetime@Temp. :
3000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
22µF
Pinge – nimiväärtus :
50V
Pinnapealse mäe maa suurus :
0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
70mA @ 100kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
28mA @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
0.248" Dia (6.30mm)
Takistus :
2 Ohms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C