EMLA500ADA101MHA0G United Chemi-Con CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
Kondensaatorid
Tootja number:
EMLA500ADA101MHA0G
Kirjeldus:
CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
0.406" (10.30mm)
Lifetime@Temp. :
3000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
100µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - SMD
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – nimiväärtus :
50V
Pinnapealse mäe maa suurus :
0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
350mA @ 100kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
140mA @ 120Hz
seeria :
Alchip™- MLA
Suurus/Mõõdud :
0.315" Dia (8.00mm)
Takistus :
340 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C