MQ6038L24B-FSR-PC Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
MQ6038L24B-FSR-PC
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE
Laius :
38.00mm
Müra :
53.0 dB(A)
Õhuvool :
44.5 CFM (1.25m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
8000 RPM
Staatiline rõhk :
0.910 in H2O (226.7 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 60mm L x 60mm H