MQ6038H12B-FSR-EM Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
MQ6038H12B-FSR-EM
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE
Laius :
38.00mm
Müra :
65.0 dB(A)
Õhuvool :
57.0 CFM (1.60m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
10000 RPM
Sissepääsu kaitse :
IP57 - Dust Protected, Waterproof
Staatiline rõhk :
1.430 in H2O (356.2 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 60mm L x 60mm H