MQ6038E24B-FSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 60X38MM 24VDC
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
MQ6038E24B-FSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 60X38MM 24VDC
Laius :
38.00mm
Müra :
64.0 dB(A)
Õhuvool :
69.2 CFM (1.94m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
11000 RPM
Staatiline rõhk :
2.111 in H2O (525.8 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 60mm L x 60mm H