MQ6038E12B-FSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 60X38MM 12VDC
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
MQ6038E12B-FSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 60X38MM 12VDC
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Heakskiidud :
CE, cUL, TUV, UL
Kaal :
0.234 lb (106.14g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
38.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
64.0 dB(A)
Õhuvool :
69.2 CFM (1.94m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
11000 RPM
seeria :
MQ6038
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
2.111 in H2O (525.8 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 60mm L x 60mm H