JHM0612S15 XP Power DC/DC CONVERTER 15V 6W
Toiteallikad
Tootja number:
JHM0612S15
Kirjeldus:
DC/DC CONVERTER 15V 6W
Pakend/ümbris :
24-DIP Module, 7 Leads
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend (max) :
17V
Pinge – sisend (min) :
10V
Pinge – väljund 1 :
15V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
400mA
Suurus/Mõõdud :
1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
83%
Töötemperatuur :
-20°C ~ 100°C
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
6W