JHM0624D12 XP Power DC/DC CONVERTER +/-12V 6W
Toiteallikad
Tootja number:
JHM0624D12
Kirjeldus:
DC/DC CONVERTER +/-12V 6W
Pakend/ümbris :
24-DIP Module, 9 Leads
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend (max) :
30V
Pinge – sisend (min) :
20V
Pinge – väljund 1 :
12V
Pinge – väljund 2 :
-12V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
250mA, 250mA
Suurus/Mõõdud :
1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
83%
Töötemperatuur :
-20°C ~ 100°C
Väljundite arv :
2
Võimsus (vatti) :
6W