JHM0624S12 XP Power DC/DC CONVERTER 12V 6W
Toiteallikad
Tootja number:
JHM0624S12
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
DC/DC CONVERTER 12V 6W
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
OCP, OVP, SCP, UVLO
Juhtimisfunktsioonid :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
24-DIP Module, 7 Leads
Pakendamine :
Tube
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend (max) :
30V
Pinge – sisend (min) :
20V
Pinge – väljund 1 :
12V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
500mA
Rakendused :
Medical
seeria :
JHM
Suurus/Mõõdud :
1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
83%
Töötemperatuur :
-20°C ~ 100°C
Tüüp :
Isolated Module
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
6W