350VXH560MEFC35X40 Rubycon CAP ALUM 560UF 20% 350V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
350VXH560MEFC35X40
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 560UF 20% 350V SNAP
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.654" (42.00mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
560µF
Pinge – nimiväärtus :
350V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
2.982A @ 10kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
2.13A @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
1.378" Dia (35.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 105°C
Laos
17,553
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
350VXH560MEFC35X40 Konkurentsivõimelised hinnad
350VXH560MEFC35X40 Iseärasused
350VXH560MEFC35X40 is produced by Rubycon, belongs to Alumiiniumist elektrolüütkondensaatorid.
350VXH560MEFC35X40 Toote üksikasjad
350VXH560MEFC35X40, mida pakub Rubycon, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 350VXH560MEFC35X40 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
350VXH560MEFC35X40 Seotud märksõnad
350VXH560MEFC35X40 Hind
350VXH560MEFC35X40 Maalimine
350VXH560MEFC35X40 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "350V" seeria tooteid