350VXH220MEFC25X30 Rubycon CAP ALUM 220UF 20% 350V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
350VXH220MEFC25X30
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 220UF 20% 350V SNAP
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.260" (32.00mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
220µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
350V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
1.82A @ 10kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
1.3A @ 120Hz
seeria :
VXH
Suurus/Mõõdud :
0.984" Dia (25.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 105°C
Laos
41,542
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
350VXH220MEFC25X30 Konkurentsivõimelised hinnad
350VXH220MEFC25X30 Iseärasused
350VXH220MEFC25X30 is produced by Rubycon, belongs to Alumiiniumist elektrolüütkondensaatorid.
350VXH220MEFC25X30 Toote üksikasjad
350VXH220MEFC25X30, mida pakub Rubycon, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 350VXH220MEFC25X30 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
350VXH220MEFC25X30 Seotud märksõnad
350VXH220MEFC25X30 Hind
350VXH220MEFC25X30 Maalimine
350VXH220MEFC25X30 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "350V" seeria tooteid