350VXH560MEFC30X45 Rubycon CAP ALUM 560UF 20% 350V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
350VXH560MEFC30X45
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 560UF 20% 350V SNAP
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.850" (47.00mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
560µF
Pinge – nimiväärtus :
350V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
3.08A @ 10kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
2.2A @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
1.181" Dia (30.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 105°C
Laos
41,729
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
350VXH560MEFC30X45 Konkurentsivõimelised hinnad
350VXH560MEFC30X45 Iseärasused
350VXH560MEFC30X45 is produced by Rubycon, belongs to Alumiiniumist elektrolüütkondensaatorid.
350VXH560MEFC30X45 Toote üksikasjad
350VXH560MEFC30X45, mida pakub Rubycon, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 350VXH560MEFC30X45 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
350VXH560MEFC30X45 Seotud märksõnad
350VXH560MEFC30X45 Hind
350VXH560MEFC30X45 Maalimine
350VXH560MEFC30X45 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "350V" seeria tooteid