350VXH390MEFC30X35 Rubycon CAP ALUM 390UF 20% 350V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
350VXH390MEFC30X35
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 390UF 20% 350V SNAP
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.457" (37.00mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
390µF
Pinge – nimiväärtus :
350V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
2.478A @ 10kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
1.77A @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
1.181" Dia (30.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 105°C
Laos
59,313
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
350VXH390MEFC30X35 Konkurentsivõimelised hinnad
350VXH390MEFC30X35 Iseärasused
350VXH390MEFC30X35 is produced by Rubycon, belongs to Alumiiniumist elektrolüütkondensaatorid.
350VXH390MEFC30X35 Toote üksikasjad
350VXH390MEFC30X35, mida pakub Rubycon, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 350VXH390MEFC30X35 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
350VXH390MEFC30X35 Seotud märksõnad
350VXH390MEFC30X35 Hind
350VXH390MEFC30X35 Maalimine
350VXH390MEFC30X35 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "350V" seeria tooteid