1PMT28AT1G ON Semiconductor TVS DIODE 28V 45.4V POWERMITE
Vooluahela kaitse
Tootja number:
1PMT28AT1G
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 28V 45.4V POWERMITE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
45.4V
Pinge – rike (min) :
31.1V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
28V
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
1000W (1kW)