1PMT26AT1 ON Semiconductor TVS DIODE 26V 42.1V POWERMITE
Vooluahela kaitse
Tootja number:
1PMT26AT1
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 26V 42.1V POWERMITE
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
42.1V
Pinge – rike (min) :
28.9V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
26V
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
1000W (1kW)