1PMT24AT1 ON Semiconductor TVS DIODE 24V 38.9V POWERMITE
Vooluahela kaitse
Tootja number:
1PMT24AT1
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 24V 38.9V POWERMITE
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
38.9V
Pinge – rike (min) :
26.7V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
24V
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
1000W (1kW)