1PMT22AT1G ON Semiconductor TVS DIODE 22V 35.5V POWERMITE
Vooluahela kaitse
Tootja number:
1PMT22AT1G
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 22V 35.5V POWERMITE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
Mahtuvus @ sagedus :
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
DO-216AA
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
35.5V
Pinge – rike (min) :
24.4V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
22V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
Tarnija seadmepakett :
Powermite
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
1
Võimsus – tippimpulss :
1000W (1kW)