OKL2-T/20-W12N2-C Murata Power Solutions Inc. DC/DC CONVERTER 0.69-5.5V 110W
Toiteallikad
Tootja number:
OKL2-T/20-W12N2-C
Tootekategooria:
Kirjeldus:
DC/DC CONVERTER 0.69-5.5V 110W
Juhtimisfunktsioonid :
Enable, Active Low
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – isolatsioon :
Pinge – sisend (max) :
14V
Pinge – sisend (min) :
4.5V
Pinge – väljund 1 :
0.69 ~ 5.5 V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
20A
seeria :
Okami™ OKL2-T/20-W12
Suurus/Mõõdud :
1.30" L x 0.53" W x 0.34" H (33.0mm x 13.5mm x 8.6mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
94%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C
Võimsus (vatti) :
110W