OKL2-T/12-W5P-C Murata Power Solutions Inc. DC/DC CONVERTER 0.6-3.63V 44W
Toiteallikad
Tootja number:
OKL2-T/12-W5P-C
Tootekategooria:
Kirjeldus:
DC/DC CONVERTER 0.6-3.63V 44W
Juhtimisfunktsioonid :
Enable, Active High
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – isolatsioon :
Pinge – sisend (max) :
5.5V
Pinge – sisend (min) :
2.4V
Pinge – väljund 1 :
0.6 ~ 3.63 V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
12A
seeria :
Okami™ OKL2-T/12-W5
Suurus/Mõõdud :
0.80" L x 0.45" W x 0.34" H (20.3mm x 11.4mm x 8.5mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
94%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C
Võimsus (vatti) :
44W