OKL2-T/12-W12P2-C Murata Power Solutions Inc. DC/DC CONVERTER 0.69-5.5V 66W
Toiteallikad
Tootja number:
OKL2-T/12-W12P2-C
Tootekategooria:
Kirjeldus:
DC/DC CONVERTER 0.69-5.5V 66W
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Remote On/Off, OCP, OTP, SCP, UVLO
Juhtimisfunktsioonid :
Enable, Active High
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
10-SMD Module
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – isolatsioon :
Pinge – sisend (max) :
14V
Pinge – sisend (min) :
4.5V
Pinge – väljund 1 :
0.69 ~ 5.5 V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
12A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
Okami™ OKL2-T/12-W12
Suurus/Mõõdud :
0.80" L x 0.45" W x 0.34" H (20.3mm x 11.4mm x 8.5mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
95%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C
Tüüp :
Non-Isolated PoL Module
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
66W