OKL2-T/12-W12P2-C Murata Power Solutions Inc. DC/DC CONVERTER 0.69-5.5V 66W
Toiteallikad
Tootja number:
OKL2-T/12-W12P2-C
Tootekategooria:
Kirjeldus:
DC/DC CONVERTER 0.69-5.5V 66W
Juhtimisfunktsioonid :
Enable, Active High
Pakendamine :
Digi-Reel®
Pinge – isolatsioon :
Pinge – sisend (max) :
14V
Pinge – sisend (min) :
4.5V
Pinge – väljund 1 :
0.69 ~ 5.5 V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
12A
seeria :
Okami™ OKL2-T/12-W12
Suurus/Mõõdud :
0.80" L x 0.45" W x 0.34" H (20.3mm x 11.4mm x 8.5mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
95%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C
Võimsus (vatti) :
66W