MQ8038L24B-FSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 80X38MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
MQ8038L24B-FSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 80X38MM 24VDC WIRE
Laius :
38.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
49.0 dB(A)
Õhuvool :
61.5 CFM (1.72m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
4500 RPM
Staatiline rõhk :
0.490 in H2O (122.1 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 80mm L x 80mm H