MQ8038E24B-FSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 80X38MM 24VDC
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
MQ8038E24B-FSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 80X38MM 24VDC
Laius :
38.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
67.0 dB(A)
Õhuvool :
123.3 CFM (3.45m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
9000 RPM
Staatiline rõhk :
1.970 in H2O (490.7 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 80mm L x 80mm H