MQ8038E12B1+6-FSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
MQ8038E12B1+6-FSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Heakskiidud :
CE, cUL, TUV, UL
Kaal :
0.397 lb (180.08g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
38.00mm
Lõpetamine :
4 Wire Leads
Müra :
67.0 dB(A)
Õhuvool :
123.3 CFM (3.45m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
9000 RPM
seeria :
MQ8038
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
1.970 in H2O (490.7 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 80mm L x 80mm H