158KXM6R3M Illinois Capacitor CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V T/H
Kondensaatorid
Tootja number:
158KXM6R3M
Kirjeldus:
CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V T/H
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
243.2 mOhm @ 120Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.197" (5.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.866" (22.00mm)
Lifetime@Temp. :
4000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
1500µF
Pinge – nimiväärtus :
6.3V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
1.82A @ 100kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
1.092A @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
0.394" Dia (10.00mm)
Takistus :
69 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C