158KXM025M Illinois Capacitor CAP ALUM 1500UF 20% 25V T/H
Kondensaatorid
Tootja number:
158KXM025M
Kirjeldus:
CAP ALUM 1500UF 20% 25V T/H
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
154.7 mOhm @ 120Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.197" (5.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.063" (27.00mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
1500µF
Pinge – nimiväärtus :
25V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
2.77A @ 100kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
1.662A @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
0.492" Dia (12.50mm)
Takistus :
45 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C