158KXM035M Illinois Capacitor CAP ALUM 1500UF 20% 35V T/H
Kondensaatorid
Tootja number:
158KXM035M
Kirjeldus:
CAP ALUM 1500UF 20% 35V T/H
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
132.6 mOhm @ 120Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.197" (5.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.457" (37.00mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
1500µF
Pinge – nimiväärtus :
35V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
3.4A @ 100kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
2.04A @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
0.492" Dia (12.50mm)
Takistus :
39 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C