158KXM016M Illinois Capacitor CAP ALUM 1500UF 20% 16V T/H
Kondensaatorid
Tootja number:
158KXM016M
Kirjeldus:
CAP ALUM 1500UF 20% 16V T/H
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
176.8 mOhm @ 120Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.197" (5.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.866" (22.00mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
1500µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
16V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
2.36A @ 100kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
1.416A @ 120Hz
seeria :
KXM
Suurus/Mõõdud :
0.492" Dia (12.50mm)
Takistus :
53 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C