ZD120-2408 TDK-Lambda Americas Inc. DUAL OUTPUT POWER SUPPLY
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
ZD120-2408
Pinge – isolatsioon :
3.75kV
Pinge – sisend :
85 ~ 265 VAC, 230 ~ 350 VDC
Pinge – väljund 1 :
24V
Pinge – väljund 2 :
8V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
4.5A, 2A
Suurus/Mõõdud :
8.07" L x 3.70" W x 1.42" H (205.0mm x 94.0mm x 36.0mm)
Tõhusus :
Töötemperatuur :
-10°C ~ 60°C (With Derating)
Võimsus (vatti) :
124W