ZD1202405 TDK-Lambda Americas Inc. DUAL OUTPUT POWER SUPPLY
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
ZD1202405
Tootekategooria:
Kirjeldus:
DUAL OUTPUT POWER SUPPLY
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
DC Input Capable, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
3.75kV
Pinge – sisend :
85 ~ 265 VAC, 230 ~ 350 VDC
Pinge – väljund 1 :
24V
Pinge – väljund 2 :
5V
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
4.5A, 2.5A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
ZD
Suurus/Mõõdud :
8.07" L x 3.70" W x 1.42" H (205.0mm x 94.0mm x 36.0mm)
Tõhusus :
Töötemperatuur :
-10°C ~ 60°C (With Derating)
Tüüp :
Open Frame
Väljundite arv :
2
Võimsus (vatti) :
121W