25MXC47000MEFCSN35X50 Rubycon CAP ALUM 47000UF 20% 25V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
25MXC47000MEFCSN35X50
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 47000UF 20% 25V SNAP
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
2.047" (52.00mm)
Lifetime@Temp. :
3000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
47000µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
25V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
7.245A @ 10kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
6.3A @ 120Hz
seeria :
MXC
Suurus/Mõõdud :
1.378" Dia (35.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C