25MXC12000MEFC25X30 Rubycon CAP ALUM 12000UF 20% 25V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
25MXC12000MEFC25X30
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 12000UF 20% 25V SNAP
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.260" (32.00mm)
Lifetime@Temp. :
3000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
12000µF
Pinge – nimiväärtus :
25V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
3.2315A @ 10kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
2.81A @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
0.984" Dia (25.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C