25MXC10000MEFCSN22X35 Rubycon CAP ALUM 10000UF 20% 25V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
25MXC10000MEFCSN22X35
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 10000UF 20% 25V SNAP
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.457" (37.00mm)
Lifetime@Temp. :
3000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
10000µF
Pinge – nimiväärtus :
25V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
3.0475A @ 10kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
2.65A @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
0.866" Dia (22.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C