160VXR470MEFC22X35 Rubycon CAP ALUM 470UF 20% 160V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
160VXR470MEFC22X35
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 470UF 20% 160V SNAP
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.457" (37.00mm)
Lifetime@Temp. :
7000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
470µF
Pinge – nimiväärtus :
160V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
2.1A @ 10kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
1.4A @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
0.866" Dia (22.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 105°C
Laos
30,766
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
160VXR470MEFC22X35 Konkurentsivõimelised hinnad
160VXR470MEFC22X35 Iseärasused
160VXR470MEFC22X35 is produced by Rubycon, belongs to Alumiiniumist elektrolüütkondensaatorid.
160VXR470MEFC22X35 Toote üksikasjad
160VXR470MEFC22X35, mida pakub Rubycon, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 160VXR470MEFC22X35 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
160VXR470MEFC22X35 Seotud märksõnad
160VXR470MEFC22X35 Hind
160VXR470MEFC22X35 Maalimine
160VXR470MEFC22X35 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "160V" seeria tooteid