160VXR270MEFC22X25 Rubycon CAP ALUM 270UF 20% 160V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
160VXR270MEFC22X25
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 270UF 20% 160V SNAP
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.063" (27.00mm)
Lifetime@Temp. :
7000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
270µF
Pinge – nimiväärtus :
160V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
1.65A @ 10kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
1.1A @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
0.866" Dia (22.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 105°C
Laos
51,158
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
160VXR270MEFC22X25 Konkurentsivõimelised hinnad
160VXR270MEFC22X25 Iseärasused
160VXR270MEFC22X25 is produced by Rubycon, belongs to Alumiiniumist elektrolüütkondensaatorid.
160VXR270MEFC22X25 Toote üksikasjad
160VXR270MEFC22X25, mida pakub Rubycon, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 160VXR270MEFC22X25 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
160VXR270MEFC22X25 Seotud märksõnad
160VXR270MEFC22X25 Hind
160VXR270MEFC22X25 Maalimine
160VXR270MEFC22X25 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "160V" seeria tooteid