160VXR2200MEFC35X45 Rubycon CAP ALUM 2200UF 20% 160V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
160VXR2200MEFC35X45
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 2200UF 20% 160V SNAP
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.850" (47.00mm)
Lifetime@Temp. :
7000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
2200µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
160V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
4.35A @ 10kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
2.9A @ 120Hz
seeria :
VXR
Suurus/Mõõdud :
1.378" Dia (35.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 105°C
Laos
31,522
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
160VXR2200MEFC35X45 Konkurentsivõimelised hinnad
160VXR2200MEFC35X45 Iseärasused
160VXR2200MEFC35X45 is produced by Rubycon, belongs to Alumiiniumist elektrolüütkondensaatorid.
160VXR2200MEFC35X45 Toote üksikasjad
160VXR2200MEFC35X45, mida pakub Rubycon, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 160VXR2200MEFC35X45 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
160VXR2200MEFC35X45 Seotud märksõnad
160VXR2200MEFC35X45 Hind
160VXR2200MEFC35X45 Maalimine
160VXR2200MEFC35X45 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "160V" seeria tooteid