QGPF-U500S24 Qualtek AC/DC CONVERTER 24V 500W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
QGPF-U500S24
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 24V 500W
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
90 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
24V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
20A
Suurus/Mõõdud :
6.69" L x 4.72" W x 3.66" H (170.0mm x 120.0mm x 93.0mm)
Tõhusus :
86%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 60°C (With Derating)
Võimsus (vatti) :
500W