QGPF-U500S12 Qualtek AC/DC CONVERTER 12V 500W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
QGPF-U500S12
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 12V 500W
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
90 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
12V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
40A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
QGPF-U500S
Suurus/Mõõdud :
6.69" L x 4.72" W x 3.66" H (170.0mm x 120.0mm x 93.0mm)
Tõhusus :
82%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 60°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
500W