MAZW068HGL Panasonic Electronic Components DIODE ZENER ARRAY 6.8V SSSMINI3
Diskreetsed pooljuhid
Tootja number:
MAZW068HGL
Kirjeldus:
DIODE ZENER ARRAY 6.8V SSSMINI3
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
SOT-723
Pakendamine :
Digi-Reel®
Pinge – edasi (Vf) (maksimaalne) @ Kui :
Pinge – Zener (Nom) (Vz) :
6.8V
Seadistamine :
1 Pair Common Anode
seeria :
Takistus (maksimaalne) (Zzt) :
30 Ohms
Tarnija seadmepakett :
SSSMini3-F2
Tolerantsus :
Töötemperatuur :
Võimsus – max :
150mW
Vool – vastupidine leke @ Vr :
100nA @ 4V