MAZM062HGL Panasonic Electronic Components DIODE ZENER ARRAY 6.2V SSMINI5
Diskreetsed pooljuhid
Tootja number:
MAZM062HGL
Kirjeldus:
DIODE ZENER ARRAY 6.2V SSMINI5
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
SOT-665
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – edasi (Vf) (maksimaalne) @ Kui :
Pinge – Zener (Nom) (Vz) :
6.2V
Seadistamine :
2 Pair Common Anode
seeria :
Takistus (maksimaalne) (Zzt) :
50 Ohms
Tarnija seadmepakett :
SSMini5-F3
Tolerantsus :
Töötemperatuur :
Võimsus – max :
150mW
Vool – vastupidine leke @ Vr :
200nA @ 4V