ICTE-18RL4G ON Semiconductor TVS DIODE 18V 30V AXIAL
Vooluahela kaitse
Tootja number:
ICTE-18RL4G
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 18V 30V AXIAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
30V
Pinge – rike (min) :
21.2V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
18V
Töötemperatuur :
-65°C ~ 175°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
50A (8/20µs)