ICTE-15RL4G ON Semiconductor TVS DIODE 15V 25V AXIAL
Vooluahela kaitse
Tootja number:
ICTE-15RL4G
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 15V 25V AXIAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
Mahtuvus @ sagedus :
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
DO-201AD, Axial
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
25V
Pinge – rike (min) :
17.6V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
15V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
Mosorb™
Tarnija seadmepakett :
Axial
Töötemperatuur :
-65°C ~ 175°C (TJ)
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
1
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
60A (8/20µs)